Dökümhane

photo

Üretim sistemimizin en önemli bölümlerinden olan Dökümhanemiz hem kendi firmamızın siparişlerini hemde müşterilerimizin siparişlerine cevap verebilmektedir.Dökümhanemiz kuyumculuk sektöründe kullanılan en son sistemleri kullanmaktadır.Fırınlama sistemimiz  kapasite olarak günlük döküm sayısına göre aktif olmakta ve döküm öncesi alçılanmış fanusların ısıtma işlemini tamamlamak için elektronik sayacı sayesinde gerekli sıcaklık degerlerini kolayca ayarlıya bilmektedir.Dökümhanemizde Gümüş Döküm haricinde bronz dökümümü de yapılmaktadır. Gümüş döküm yapılacagı zamanlarda bronz dökümlerin siparişleri bekletilir ve gümüş ve bronzun birbirine karışması önlenir.

Döküm Hanemizde.. Altın Gümüş Bronz Dökümü Yapılmaktadır.

Firmamızın 3 branşta döküm hizmeti bulunmaktadır,

1: Altın Döküm. 8, 9, 10, 14, 18, 21 ve 22 ayar altın Dökümleri altın

Altın Dökümümüzde istenilen ayarların (Milyem) netligine dikkat edilir.Müşterilerimiz istedikleri ayar ve renkleri kendileriayarlar ve işlemingerisini firmamıza bırakır.Altın Döküm gümüş  ve diger degerli madenlerdendaha dikkatli bir şekilde dökülür.Altın Dökümünde üretiminizin daha etkin olmasıaldıgınız dökümlerin daha kaliteli olması için firmamızla iletim bölümündenhaberleşme seçeneklerinden birini kullanarak iletişime geçebilirsiniz..

 

2: Gümüş Döküm. Gümüş piyasının döküm eksikligininde lokomotif komunundabaşı çekmekte olan firmamız günlük 90 derece döküm kapasitesine sahiptir.gümüşMüşterilerimizin getirmiş oldugu has gümüşlerin 925 ayara çevirmesinidökümhanemizde ince hesaplar dogrultusunda yetkili kişiler yapmaktadır.Gümüşpiyasasındada belirli bir konumda olan kuzenler kuyumculuk müşterilerine fiskesizhatasız sıkıntız ürün vermeye devam etmektedir.Gümüş dökümünde firmamız yaklaşık 27 firmaya hizmet vermektedir..Müşterilerimiz arasında toptancılaratölyeler bulunmaktadır müşteri potansiyelimiz içinde sizleride görmekden mutluluk duyarız.

 

3: Bronz Döküm. Bronz döküm son zamanlarda gümüş piyasasındaki otantik takılar için olmazsa olmaz bir metaldir.Dökümü altın ve gümüş kadar zor bir metal olup dökümden sonra sıkıntısız bronzolarak müşteriye teslim edilmesi gerekir.Uzman döküm kadrosuyla kuzenler kuyumculuk bu sorunların üstünden gelmektedir ve sorunsuz yarı mamül teslimini gerçeklerştirir.Kuyumculuk sektöründe en uygun döküm fiyatlarını hizmet bilip müşterine sunan firmamız Altın dökümü Gümüş Dökümü Bronz Dökümü olmak üzere her zaman uygun fiyat ve kaliteyle hizmet verir.

 

 3 Responses to “Dökümhane

  • Merhabalar bana boş gümüş yüzük modellerinizi mail ile atabilirseniz ordan seçip sipariş geçmek isterim

  • Merhaba Pakistan da ve kuveytte toptan gumus satisi yapiyorum. Ve Su anda Pakistan da gumus zincir uretimi Ile mesgulum.

    Dokum ve diger asamalarin ve urun teslim fiyat almak istiyorum. En kisa suredede turkiyeye bulunacagim

Mesaj Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir